Księgowość w poszczególnych branżach może mieć różne wymiary, a prawo podatkowe nieustannie się zmienia. Postanowiliśmy więc skupić się na wybranych dziedzinach gospodarki, do których należą między innymi firmy informatyczne, logistyczne oraz start-upy.

Chcemy, aby przedsiębiorcy wymienionych specjalności nie mieli żadnych wątpliwości, że wybrali obsługę podatkową dla swojej firmy na najwyższym poziomie w Polsce.

04

Branża IT

Ulgi podatkowe dla branży IT, takie jak IP BOX nie są dla nas obce. Pokażemy Ci, jak skutecznie się o nie ubiegać oraz jak zoptymalizować zarządzanie firmą informatyczną.

Branża logistyczna

Cechuje nas szybka adaptacja do zmieniających się standardów komunikacyjnych zarówno z urzędem, jak i kontrahentami zagranicznymi. Na podstawie dogłębnej znajomości branży opracujemy dla Ciebie najlepszą strategię podatkową dla firmy.

05
06

Księgowość dla start-upu

Na początku prowadzenia własnej działalności pewne błędy mogą spowodować długotrwałe konsekwencje. Jesteśmy tutaj po to, by pomóc Ci ich uniknąć oraz usprawnić całościowy proces otwierania biznesu. Z nami poznasz wszystkie wady i zalety poszczególnych rozwiązań.