Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Jesteśmy grupą specjalistów, która opiekuje się formalnymi sprawami firm z Rzeszowa oraz miast z całej Polski. Rozliczamy przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności, proponując naszym klientom najkorzystniejsze rozwiązania podatkowe.

Nie wykonujemy swoich obowiązków mechanicznie i to nas wyróżnia na rynku. W zamian tego nieustannie poszukujemy nowych i optymalnych rozwiązań dla określonych przypadków biznesowych.

Znajomość wybranych branż od środka pozwala naszym klientom skutecznie konkurować z podmiotami sektorów logistycznych oraz informatycznych. Nowoczesne zarządzanie tego typu firmami to nasza pasja, w związku z tym w tej dziedzinie jesteśmy zawsze o krok dalej. Na szczególną opiekę mogą liczyć także nowo powstałe przedsiębiorstwa, którym pomagamy w zakresie formalno-prawnym, doradczym i szkoleniowym.

Panel księgowy 
obejmuje

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych dla małych i dużych przedsiębiorstw,
  • prowadzenie ewidencji księgowych: księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg handlowych,
  • rozliczanie w zakresie podatku dochodowego oraz podatku VAT,
    sporządzanie sprawozdań finansowych i sprawozdań dla celów statystycznych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • reprezentację przed urzędami skarbowymi.
8 Lat doświadczenia
5 Specjalistów na pokładzie
60+ Zadowolonych klientów

Czym zajmuje się biuro rachunkowe?

Prowadzący działalność gospodarczą mają obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Na podstawie umowy działamy na rzecz przedsiębiorców w zakresie księgowości, rachunkowości, księgowania dokumentów sprzedażowych i zakupowych w firmie oraz prowadzimy dokumentację kadrowo-płacową.

Zakres obowiązków wynikających z umowy z biurem rachunkowym ustalany jest indywidualnie.

Nasze wyróżnienia

Orły Rachunkowości

Wyróżnienie 2020

Orły Rachunkowości to nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy rachunkowe, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Plebiscyt ten zrzesza liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój  oraz podnoszenie swoich kwalifikacji.

Rzetelna Firma

Wyróżnienie 2020

Program Rzetelna Firma działa od 2009 r., a jego misją jest promowanie etyki w biznesie oraz wspieranie firm, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej.